Zrobione w WebWave CMS

Skontaktuj się z nami

e-mail: info@ziolapoznan.pl

tel. 508 720 694 

ul. Gertrudy Konatkowskiej 32

Poznań 60-465

Newsletter "Zioła i My"

Darmowa prenumerata dwumiesięcznika on-line

 

 

Zapisz się już dziś!

 

 

Znajdź nas na Facebooku

Polub nas! 

 

facebook.com/ziolapoznan.info

 

 

 

O mnie

Od ponad 10 lat pracuję jako lekarz rodzinny i dzielę się zdobytą wiedzą z moimi pacjentami. Moją pasją jest medycyna i fitoterapia, których tajniki dane mi było zgłębić na mojej Alma Mater - Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Ziołolecznictwo towarzyszy mi już od najmłodszych lat. W swojej praktyce stosuję zasady medycyny opartej na faktach, dlatego ciągle szukam najnowszych wyników badań i nieustannie uczęszczam na kursy i szkolenia zawodowe. Wierzę, że moja wiedza i doświadczenie przyda się moim pacjentom, a zioła znajdą zasłużone miejsce w ich życiu. 

 

Doświadczenie zawodowe

W roku 2006 ukończyłam studia na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu na kierunku lekarskim. Następnie rozpoczęłam specjalizację z medycyny rodzinnej. Moje zainteresowania medyczne medycyną tropikalną oraz chorobami zakaźnymi zaprowadziły mnie do Afryki, gdzie przez kilka kolejnych lat pracowałam w Malawii, Zambii i Egipcie. 

Ukończyłam wiele kursów medycznych z zakresu pediatrii, medycyny chorób zakaźnych oraz medycyny rodzinnej zarówno w Polsce jak i w RPA, Egipcie oraz w Wielkiej Brytanii. 

W międzyczasie pracowałam jako wykładowca na Wydziale Nauk o Zdrowiu  Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, gdyż dzielenie się zdobytą wiedzą i doświadczeniem zawsze sprawiało mi przyjemność. 

Ukończyłam studia podyplomowe Zioła w profilaktyce i terapii na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Na co dzień pracuję jako lekarz rodzinny. W swojej praktyce leczę zarówno dzieci jak i pacjentów dorosłych.

Doświadczenie w pracy na misjach zdobyłam w fundacji “Redemptoris Missio” Medicus Mundi Polonia, w której odpowiadałam za organizację podstawowej opieki zdrowotnej w ośrodkach misyjnych w Afryce, Azji i na Bliskim Wschodzie.

Jestem również prezesem Rady Nadzorczej Fundacji "Pomoc z Polski", która zajmuje się pomocą humanitarną oraz edukacją medyczną w ośrodkach na całym świecie.

Należę do kilku towarzystw naukowych, takich jak: Polskie Towarzystwo Medycyny Rodzinnej, Sekcja Fitoterapii Polskiego Towarzystwa Lekarskiego oraz Polskie Towarzystwo Fitoterapii.

 

Serdecznie zapraszam! 

 

 

"Mądry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak sam może leczyć swoje choroby.."

Hipokrates

info@

ziolapoznan.pl

tel. 508 720 694

zielarski e