Zrobione w WebWave CMS

Skontaktuj się z nami

e-mail: info@ziolapoznan.pl

tel. 508 720 694 

ul. Gertrudy Konatkowskiej 32

Poznań 60-465

Newsletter "Zioła i My"

Darmowa prenumerata dwumiesięcznika on-line

 

 

Zapisz się już dziś!

 

 

Znajdź nas na Facebooku

Polub nas! 

 

facebook.com/ziolapoznan.info

 

 

 

O nas

Od ponad 10 lat pracuję jako lekarz rodzinny i dzielę się zdobytą wiedzą z moimi pacjentami. Moją pasją jest fitoterapia, której tajniki dane mi było zgłębić na mojej Alma Mater - Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Ziołolecznictwo towarzyszy mi jednak już od najmłodszych lat. W swojej praktyce stosuję zasady medycyny opartej na faktach, dlatego ciągle szukam najnowszych wyników badań i nieustannie uczęszczam na kursy i szkolenia zawodowe. Wierzę, że moja wiedza i doświadczenie przyda się moim pacjentom, a zioła znajdą zasłużone miejsce w ich życiu. 

 

Doświadczenie zawodowe

W roku 2006 ukończyłam studia na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu na kierunku lekarskim oraz studia podyplomowe: Zioła w profilaktyce i terapii. Następnie rozpoczęłam specjalizację z medycyny rodzinnej. Moje zainteresowania medyczne medycyną tropikalną oraz chorobami zakaźnymi zaprowadziły mnie do Afryki, gdzie przez kilka kolejnych lat pracowałam w Malawii, Zambii i w końcu w Egipcie. 

Ukończyłam wiele kursów medycznych z zakresu pediatrii, medycyny chorób zakaźnych oraz medycyny rodzinnej zarówno w Polsce jak i w RPA, Egipcie oraz w  Wielkiej Brytanii. 

W międzyczasie pracowałam jako wykładowca na Wydziale Nauk o Zdrowiu  Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, gdyż dzielenie się zdobytą wiedzą i doświadczeniem zawsze sprawiało mi przyjemność. 

Na co dzień pracuję jako lekarz rodzinny. W swojej praktyce przyjmuję zarówno dzieci jak i pacjentów dorosłych.

Doświadczenie w pracy na misjach zdobyłam w fundacji “Redemptoris Missio” Medicus Mundi Polonia, w której odpowiadałam za organizację podstawowej opieki zdrowotnej w ośrodkach misyjnych w Afryce, Azji i na Bliskim Wschodzie.

Jestem również prezesem Rady Nadzorczej Fundacji "Pomoc z Polski", która zajmuje się pomocą humanitarną oraz edukacją medyczną w ośrodkach na całym świecie.

Przynależność naukowa: Polskie Towarzystwo Medycyny Rodzinnej, Sekcja Fitoterapii Polskiego Towarzystwa Lekarskiego oraz Polskie Towarzystwo Zielarzy i Fitoterapeutów.

 

Do zobaczenia! 

 

 

"Mądry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak sam może leczyć swoje choroby.."

Hipokrates

info@

ziolapoznan.pl

tel. 508 720 694

zielarski e